•  

    banner

Malowanie proszkowe części samochodowych – felgi, ramy i zawieszenie

Nawet najlepsze felgi podlegają zużyciu. Rdza i ślady po uderzeniach kamieni to częste objawy, świadczące o zużywaniu się felg samochodowych. Zdarzają się też niefortunne „spotkania” z wysokim krawężnikiem, co skutkuje odkształceniem felgi. Taki element można regenerować i poddać ponownemu lakierowaniu. Najlepiej zastosować wówczas technikę lakierowania przy użyciu proszku.

Malowanie proszkowe felg, które znajdziesz w ofercie firmy EL-MIX z Konarzewa to skuteczny sposób na odnowienie tego elementu pojazdu. Nie tylko pokrywa felgi niezwykle odporną na czynniki zewnętrzne warstwą, ale również przywraca ich pierwotne walory estetyczne.  Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga jest wkładana do pieca, gdzie pod wpływem temperatury farba ulega polimeryzacji i zespala się z materiałem. Powłoka lakiernicza nabiera odpowiedniej trwałości i wyglądu, a odnowiona felga odzyskuje swój pierwotny wygląd.

Taki sposób pokrywania powierzchni farbą jest stosowany nie tylko w przypadku felg, ale również innych elementów pojazdów. Malowanie proszkowe części samochodowych to popularnie stosowane rozwiązanie, ponieważ taka technika zapewnia długą żywotność, ochronę przed korozją i uszkodzeniami, a także pozwala odzyskać pierwotny wygląd danego elementu, co jest bardzo istotne dla użytkowników pojazdów.

Jeśli chcesz przywrócić swojemu pojazdowi pierwotny wygląd oraz nie dopuścić do rozwoju korozji, zachęcamy do skorzystania z usług malowania proszkowego części samochodowych. Stosujemy wysokiej jakości farby oraz sprawdzone technologie, gwarantujące doskonały efekt.

Malowanie proszkowe stali ocynkowanej i aluminium

Malowanie proszkowe felg to nie jedyna usługa, którą proponujemy użytkownikom pojazdów. Zajmujemy się także  malowaniem proszkowym aluminium i innych powierzchni metalowych, dzięki czemu podejmujemy się regeneracji zarówno felg stalowych, jak i aluminiowych. Lakierowanie proszkowe aluminium wymaga dużej dokładności oraz doświadczenia. Aluminium, tak jak inne metale – jak stal, mosiądz czy miedź – można pokryć warstwą lakieru proszkowego. Daje to doskonałe rezultaty wizualne, a dodatkowo nałożony lakier wykazuje się bardzo wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Wykonujemy lakierowanie proszkowe części samochodowych z aluminium oraz elementów zawieszenia i ram samochodowych. Rekomendujemy też nasze inne usługi, m.in. malowanie proszkowe stali ocynkowanej. Zachęcamy do poznania pełnej oferty firmy EL-MIX i skorzystania z atrakcyjnych cen. Malujemy także konstrukcje stalowe i elementy o dużych gabarytach.