•  

  banner

Lakierowanie proszkowe – oferta usług malarni

EL-MIX z siedzibą w Konarzewie koło Poznania to firma zajmująca się profesjonalnym malowaniem proszkowym elementów ślusarskich i wielu innych powierzchni. Nowoczesna metoda lakierowania proszkowego wykazuje wiele atutów, dzięki którym staje się coraz częściej wykorzystywana. Poddając powierzchnie malowaniu przy zastosowaniu proszku, uzyskujesz powłoki lakiernicze wyjątkowej jakości. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu powłok antykorozyjnych odpornych na oddziaływanie wielu czynników, to malowanie proszkowe sprawdzi się doskonale. Powierzchnie po malowaniu są gładkie i estetyczne. Zastosowanie techniki malowania proszkowego zapewnia perfekcyjne i równomierne rozprowadzenie barwnika na całej powierzchni.

Lakierowanie proszkowe jest niezwykle uniwersalnym zabiegiem. Taki sposób nakładania powłok malarskich zapewnia doskonałe efekty nie tylko w przypadku wyrobów ślusarskich. Dużą popularnością cieszy się również malowanie proszkowe części samochodowych. Odporność na czynniki zewnętrzne, precyzyjne pokrycie, a także możliwość uzyskania trwałej powłoki antykorozyjnej sprawia, że malowanie proszkowe znajduje szeroki zakres zastosowań. Można stosować go na różnorodnych powierzchniach, choć głównie jest wykorzystywany do pokrywania farbą metalu.

Malowanie proszkowe – skuteczny sposób na trwałą powlokę malarską

Oferujemy usługi malowania proszkowego i lakierowania proszkowego. W codziennej pracy stosujemy farby pochodzące jedynie od zaufanych i przodujących producentów farb na rynku. Poznaj pełną ofertę usług, które możesz zlecić firmie EL-MIX i ciesz się precyzyjnie i estetycznie pomalowanymi elementami.

W ofercie znajdziesz malowanie proszkowe elementów ślusarskich i inne usługi, między innymi:

 • lakierowanie proszkowe ogrodzeń,
 • malowanie proszkowe bram,
 • malowanie schodów,
 • malowanie proszkowe aluminium,
 • lakierowanie proszkowe ocynku,

 • malowanie proszkowe felg, elementów zawieszenia i ram,
 • malowanie balustrad,
 • malowanie elementów ślusarskich,
 • malowanie powierzchni stalowych,
 • malowanie dużych elementów stalowych o długości do 10,30 mb, ciężarze do 1000 kg oraz przestrzennych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania dotyczące konkretnej usługi, skonstatuj się z nami. Z przyjemnością dopowiemy na wszystkie pytania.

 

Czemu warto zaufać firmie EL-MIX?

Znamy się na swoim fachu i wiemy jak umiejętnie dobrać farbę i sposób malowania do danego elementu metalowego, aby wyglądał estetycznie oraz efektownie.

Możemy poszczycić się wciąż rosnącym zainteresowaniem klientów oraz szerokim gronem zleceniodawców zadowolonych z efektów naszej pracy!

Stawiamy na wysokiej klasy materiały i technologie, co pozwala uzyskać i utrzymać najwyższy standard usług!

Gwarantujemy doskonałą obsługę klienta, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy!

 

Lakiernictwo na najwyższym poziomie